O nás

Usetri.penize.cz je unikátní projekt kombinující profesionální finanční poradenství a rychlé a bezpečné sjednání finančních produktů po internetu. Na rozdíl od konkurenčních webů klademe za všech okolnostní důraz na bezpečí a respektování soukromí těch, kteří se naše služby rozhodnou využít, a korektní jednání. Jak konkrétně? Čtěte dále!

Ze všeho nejdřív nám ale dovolte krátké představení: Za projektem Usetri.penize.cz stojí web Peníze.cz a přední finančněporadenská společnost Partners Financial Services. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího nebo kdybyste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit.

Jak fungujeme

Ať už jste k nám přišli z webu Peníze.cz, přivedl vás k nám Google nebo Seznam, nebo jste se k nám dostali z jednoho z našich partnerských projektů či díky reklamní kampani, jste u nás nejspíš proto, že byste si rádi pořídili nějaký finanční produkt nebo na nějakém, který už máte, ušetřili. Jak na to?

  • Ze všeho nejdřív se vás zeptáme, jaký finanční produkt byste si rádi pořídili.
  • V dalším okně potřebujeme zjistit, jakou životní situaci právě řešíte.
  • Pak vás požádáme, abyste nám své potřeby upřesnili vyplněním jednoduchého formuláře.
  • Jakmile svou poptávku odešlete, bude následovat jedna z následujících variant podle produktu, který jste si vybrali.
  • Pokud to česká a evropská legislativa dovoluje, máte možnost si smlouvu uzavřít online nebo ji s vámi zavře po telefonu proškolená analytička či analytik, kteří vám zároveň zodpoví všechny vaše všetečné dotazy. To se týká především pojištění domácnosti nebo vašeho auta nebo cestovního pojištění.
  • V komplikovanějších případech, pokud vám jde třeba o hypoteční úvěr, zajištění na stáří nebo životní pojištění, není uzavírání smluv po telefonu možné a vlastně ani žádoucí. Proto vám pro představu, jak by to mohlo vypadat, zobrazíme srovnání napříč trhem a potom propojíme s odborníkem ze společnosti Partners, kterého jsme si prověřili a který nám prokázal dostatečnou praxi, schopnosti a vzdělání, abychom mu vás mohli svěřit.
  • Až se vám odborník ozve a společně se shodnete na termínu a místu setkání, proberete na první schůzce svoje potřeby, plány a možnosti. Na základě jejich vyhodnocení vám pak budou nabídnuty produkty z širokého portfolia, které dokážou odborníci z Partners zprostředkovat. Za nic samozřejmě nemusíte platit ani korunu. Odborník z Partners bude provizně zaplacen institucí, jejíž produkty si nakonec vyberete.
  • Nyní se vám samozřejmě dere na jazyk podezíravá otázka: „Proč by mi měl odborník doporučit ty nejlepší produkty pro mě, a nikoliv ty provizně nejzajímavější pro sebe?“ Odpověď je jednoduchá. Odborníci z Partners mají jako jedni z mála na českém trhu vždy pro daný typ produktu (pojištění, hypotéky a tak dále) stejné provize. Můžete si tedy být jisti, že středem pozornosti budete vždy vy, a nikdo jiný.
  • Pokud byste přesto byli s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás kdykoli kontaktovat na adrese usetri@penize.cz.